Kataraktas operācija

Kataraktas operācija ir vienīgais efektīvais šīs saslimšanas ārstēšanas veids. Tās laikā ķirurgs aizstāj apduļķoto acs lēcu ar mākslīgu analogu. Šāda veida kataraktas operācijas tiek plaši praktizētas Dr. Solomatina Acu centrā.

Kataraktas operācija: nākotnes tehnoloģija kalpo jums jau tagad!

Ja jūs vai kāds jūsu tuvinieks domā par kataraktas operāciju, ziniet, ka jums ir vairāk iespēju nekā agrāk.

Līdz ar jauniem sasniegumiem šis ir īstais laiks kataraktas operācijai.

Kataraktas operācijas metodes tiek nepārtraukti uzlabotas. Tagad ir pieejama jauna tehnoloģija, kas procedūru padara precīzāku un patīkamāku. Tagad Jūs varat izvēlēties jaunas operācijas metodes, piemēram, precīzu lāzeru izmantošanu. Turklāt jauno, uzlaboto lēcu izvēle jums dod vairāk iespēju nekā agrāk.

Tradicionālās kataraktas operācijas laikā ārsts izmanto asmeni un pēc tam skaņas viļņus, atsūkšanu un irigāciju, lai atdalītu un izņemtu apduļķoto lēcu un sagatavotu aci jaunas dzidras lēcas ievietošanai.

Kataraktas lāzeroperācijā ārsti izmanto precīzu lāzera staru, lai atvieglotu apduļķotās lēcas izņemšanu un sagatavotu aci jaunas dzidras lēcas ievietošanai. Jauno lāzeru darbībai ir raksturīga precizitāte, vienlaikus līdz minimumam samazinot skaņas viļņu izmantošanu. Ārsta iemaņas papildina precīza datorvadība un lāzera stara nemainīgums. Šādai manipulācijai ir lieliski piemērots modernizētais VICTUS® lāzers.

Victus_01_V3-2

Lai izvēlētos lēcu, kas jums būtu visvairāk piemērota,  apsveriet dažus turpmāk minētos jautājumus.

Standarta intraokulārā lēca, saukta arī par standarta IOL, pēc kataraktas operācijas jums var nodrošināt izcilu redzi tālumā, tomēr dažu darbu veikšanai jums joprojām var būt vajadzīgas brilles.

Pajautājiet sev:  vai man būs ērti, ja redzēšu tālumā, bet būs vajadzīgas brilles,

lai redzētu tuvumā, ne tālāk kā izstieptas rokas attālumā?

talredziba

Premium-klases lēca var nodrošināt dabiskāku redzes diapazonu, ļaujot jums uzturēt aktīvu dzīvesveidu, proti, jums būs labāka redze dažādās situācijās. Uzlabotā IOL jums ļaus atgūt redzi vidējā attālumā, un tas ir ļoti svarīgi mūsdienās, kad dzīvesveids ir aktīvs.

Šī veida lēca ir dārgāka. Tomēr, tāpat kā daudzi pacienti, kam ievietota uzlabotā IOL, jūs, visticamāk, pēc operācijas konstatēsit,  ka brilles jums vajadzīgas reti.

Pajautājiet sev:  vai es vēlos, lai redzes diapazons būtu dabiskāks?

Mūsu mērķis ir atrast jums vispiemērotāko lēcu.

Redzes-korekcija-ar-lecas-implantaciju

 

Kataraktas operācija ar fakoemulsifikācijas metodi

Saviem pacientiem mēs piedāvājam kataraktas ekstrakcijas metodi ar ultraskaņās fakoemulsifikācijas palīdzību. Šī metode ir ieguvusi atzinību visā pasaulē, jo tā ir īpaši droša, prognozējama un mūsdienīga.

Metodes būtība – caur mikrogriezumu (tikai 1,5-3 mm) ķirurgs ievada acī speciālu zondi, kura ar ultraskaņas palīdzību noārda un izvada bojāto acs lēcu, aizstājot to ar jaunu, mākslīgu lēcu. Pateicoties miniatūrajam griezumam, šī kataraktas operācijai ir maksimāli droša. Pēc tās visbiežāk novērota paātristellaris_pcnāta rehabilitācija ar minimālu sarežģījumu varbūtību. Nav šuvju, nav asiņu un nav sāpju. Tieši tur arī slēpjas šīs kataraktas operācijas panākumu noslēpums.

 

Fakoemulsifikācijas kontrindikācija

Kataraktas operācija izmantojot fakoemulsifikācijas metodi nav ieteicama, ja katarakta atrodas vēlā attīstības stadijā. Ja novērojat kataraktas simptomu rašanos, iesakām nevilcināties un nekavējoties pieteikt vizīti pie acu ārsta (oftalmologa).

Kataraktas saslimšanas profilakse

Lai gan kataraktas attīstības riska grupā ietilpst ļaudis, kuri vecāki par 50 gadiem, mūsdienās dažādu iemeslu dēļ pieaug arī gados jaunāku pacientu skaits. Acu veselības saglabāšanai, mēs rekomendējam veltīt īpašu uzmanību šīs saslimšanas profilaksei.

Profilakses metodes:

  • UV starojumu aizturošu saulesbriļļu nēsāšana (to garantē briļļu iegāde optikas veikalos). Pat ja laika
    apstākļi ir ne visai saulaini, UV stari spēj izkļūt cauri mākoņiem un veicināt šīs saslimšanas attīstību.
  • Dārzeņu un augļu lietošana uzturā. Tie satur organismam nepieciešamos vitamīnus un antioksidantus,
    kas samazina saslimšanas iespēju un slimības attīstību.
  • Redzes pārbaudes veikšana vismaz reizi divos gados (reizi gadā vecumā virs 40 gadiem).

Mūsu klīnika piedāvā arī pilnu diagnostikas
un ārstniecības palīdzību

Pieteikt konsultāciju