Un tā iesākas katra jauna darba nedēļa :) Veiksmi Jums, draugi!

Lasīt vairāk

Viesošanās London Vision Clinic

Mūsu centra speciālisti Dr. Jana Gertnere un optometriste Lāsma Bogdanova viesojās London Vision Clinic, kur trīs dienu intensīvos kursos papildināja jau esošās zināšanas par modernākajām redzes lāzerkorekcijas metodēm, kā arī ieguva ļoti vērtīgas zināšanas par presbiopijas lāzerkorekcijas iespējām. Tā bija brīnišķīga iespēja tikties ar Eiropas vadošajiem lāzerķirurģijas speciālistiem un ielūkoties ļoti modernas lāzerķirurģijas klīnikas darbībā.

Lasīt vairāk

Vai esat kādreiz mēģinājuši šķaudīt ar atvērtām acīm? 

Varbūt kādam tas ir izdevies…  Lai Jums izdevusies diena, draugi!

Lasīt vairāk

Sadarbība ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA)

Liels atbalsts mūsu ārstu konferencēs un citos nozīmīgos starptautiskos pasākumos ir LIAA.     Līguma Nr. SKV-L-2016/349

Lasīt vairāk

Aizvadītas lieliskas 30 dienas svārkos!

Neskatoties uz to, ka laikapstākļi mūs īpaši nelutina, varam teikt, ka aizvadītas lieliskas 30 dienas svārkos. Ja arī nesanāca visas šīs dienas iemūžināt fotogrāfijās, svārki vai kleitas bija neatņemama darba dienas sastāvdaļa. Skaists izaicinājums! Kāds būs nākošais? :)

Lasīt vairāk

10 minūtes sapņu piepildījumam

Redzes lāzerkorekcija sniegs Jums brīvību! Tikai 10 minūtes sapņu piepildījumam! Mēs strādājam, lai palīdzētu katram no Jums! Piesakieties uz konsultāciju jau tagad!

Lasīt vairāk

Priecīgus Līgo svētkus!

Mīļie draugi, Priecīgus Līgo svētkus! Lustīgas un neaizmirstamas Jums brīvdienas!  :)

Lasīt vairāk

Sveicam Medicīnas darbinieku dienā! :)

Mīļie kolēģi un draugi, Mūsu klīnika sveic visus Medicīnas darbinieku dienā! Lai viss izdodas!

Lasīt vairāk

30 dienas svārkos 1 nedēļa :)

Mīļie draugi, Turpinām iesākto izaicinājumam- 30 dienas svārkos! Brīvdienas kā jau brīvdienas, bet darbā viss turpinās… :)   Lai Jums izdevusies jaunā darba nedēļa!

Lasīt vairāk

30 DIENAS SVĀRKOS

Mūsu klīnikas burvīgās meitenes pieņēmušas izaicinājumu-tērpties 30 DIENAS SVĀRKOS! Skaistums, elegance, sievišķība 30 dienu garumā!

Lasīt vairāk