Mēs esam priecīgi, ja arī Jūs esat priecīgi un laimīgi!:)

Lasīt vairāk

Redzes lāzerkorekcija SUPER LASIK par 950 EUR

VAI VĒLIES SĀKT JAUNO GADU BEZ BRILLĒM UN KONTAKTLĒCĀM? Speciālais piedāvājums- redzes lāzerkorekcija SUPER LASIK par 950 EUR* Ja Tu esi viens no tiem, kurš vēlas veikt redzes lāzerkorekciju- līdz 01.02.2018 aizpildi anketu http://www.acucentrs.lv/akcija/! Mēs saņemsim Tavus kontaktus un sazināsimies ar Tevi! Izbaudi ziemas priekus pilnībā! Gaidīsim ciemos! *Operācijas cena abām acīm

Lasīt vairāk

TE IR DARBS!

Dr.Solomatina acu centrs meklē Lietuviešu valodas tulku darbam mūsu klīnikā! Ja Tu pārzini latviešu, krievu un lietuviešu valodas un esi gatavs strādāt nepilnu darba laiku - sūti CV uz liga@acucentrs.lv!

Lasīt vairāk

Un kā Jums ir iesācies Jaunais gads? Jauku Jums šo nedēļu, draugi!

Lasīt vairāk

Laimīgu Jauno 2018.gadu!

Mīļie draugi, Vēlamies pateikt lielu paldies visiem, kuri ir bijuši ar mums kopā! Interesants un nozīmīgs ir bijis 2017. gads, vai ne? Lai Jums veselība, gaišs un krāsains skats uz dzīvi un sapņiem piepildīts šis gads!

Lasīt vairāk

Brīvdienas

Mīļie draugi, Ilgi gaidītās brīvdienas tuvojas.. Esam cītīgi strādājuši un vēlamies nedaudz atpūsties, uzkrāt spēkus jauniem darbiem un izaicinājumiem. Tā kā mūsu klīnika būs slēgta 27.12.2017 -29.12.2017. Kā arī, sakarā ar lielu interesi veikt redzes korekcijas operāciju, visus pieteikumus akcijai apstrādāsim un sazināsimies ar interesentiem jaunā gadā sākumā. Tiekamies jau 02.01.2018!

Lasīt vairāk

Redzes lāzerkorekcija SUPER LASIK par 950 EUR

VAI VĒLIES SAGĀDĀT SEV ĪPAŠU DĀVANU- DZĪVI BEZ BRILLĒM UN KONTAKTLĒCĀM? Speciālais piedāvājums- redzes lāzerkorekcija SUPER LASIK par 950 EUR* Ja Tu esi viens no tiem, kurš vēlas veikt redzes lāzerkorekciju līdz 01.01.2018 aizpildi anketu http://www.acucentrs.lv/akcija/! Mēs saņemsim Tavus kontaktus un sazināsimies ar Tevi! Izbaudi ziemas priekus pilnībā! Gaidīsim ciemos! *Operācijas cena abām acīm

Lasīt vairāk

IMPROVISION

Svētki strauji tuvojas! Meklē dāvanu saviem mīļajiem? Mums ir lielisks un veselīgs risinājums! Uztura bagātinātājs IMPROVISION, kuru izstrādājuši Dr.Solomatina acu centra speciālisti! IMPROVISION formula ir izstrādāta, lai palīdzētu uzturēt labu redzi. Luteīna esteri, žibulīša ekstrakts, Gingko biloba ekstrakts un preparatā esošie mikroelementi uzlabo tīklenes vielmaiņu, kā arī palīdz ilgāk saglabāt labu redzi tīklenes saslimšanas gadījumā. Uztura…

Lasīt vairāk

Vai Tev ir pazīstama šāda situācija?! 

Redzes lāzerkorekcija sniegs Tev brīvību! Tikai 10 minūtes sapņu piepildījumam! Mēs strādājam, lai palīdzētu katram no Jums!

Lasīt vairāk

PALĪDZĒSIM KOPĀ

Mūsu acu centrā turpinās labdarības akcija sadarbībā ar ziedot.lv - PALĪDZĒSIM KOPĀ! Tev jāmaina brilles? Veici redzes lāzerkorekciju? Nemet ārā brilles, bet ziedo līdzcilvēkiem mūsu acu centrā, Elizabetes ielā 75, katru darba dienu no plkst. 9.00-18.00.

Lasīt vairāk